Složení reduXs je jedinečné

Použitím ingrediencí z bylinných extraktů snižuje reduXs únavu a vyčerpání. Díky reduXs můžete dosáhnout a udržet si tělesnou hmotnost a tvar těla, po jakém toužíte.

Z bylinných extraktů

100% čistý produkt

Vyrobeno v Německu

Zelený čaj (Camelia sinensis)

Zelený čaj je díky jeho léčivým účinkům známý už po staletí. Je účinný jako prevence chorob, zlepšuje imunitu a navíc pomáhá při hubnutí. Jeho účinné látky působí příznivě na látkovou výměnu, podporují spalování energie a snižují chuť na sladké. Zelený čaj uklidňuje žaludek a střeva a díky obsahu kofeinu dodává tělu potřebnou energii.

Kaktus (Opuntia ficus indica)

Kaktus Opuntia ficus indica se vyznačuje specifickými vlastnostmi, zejména schopností výrazně napomáhat při hubnutí. Opuntia ficus indica se váže na tuk v trávicím traktu a zabraňuje jeho vstřebávání v organismu. Klinické testy prokázaly, že Opuntia ficus indica je schopna navázat množtví tuku, které odpovídá i více než desetinásobku její hmotnosti. Léčivé účinky Cactus Opuntia ficus-indica je dobře zdokumentováno více než 500 let. Vědci nedávno zjistili, že extrakt ze sušených listů Opuntia ficus-indica Cactus mají velmi vysoké lipofilní vlastnosti. To znamená, že je velmi efektivní pro vazbu tuku v žaludku.

Šalvěj lékařská (Salvia officinalis)

Už samotný název šalvěje, odvozený z lat. salvare – léčit, vypovídá o jejích léčivých vlastnostech. Šalvěj je nápomocná dokonce i při hubnutí, a to tak, že podporuje trávení, zajišťuje dobré fungování jater a pomáhá při trávicích obtížích. Kromě toho podporuje imunitní systém a dodává tělu energii.

Pampeliška lékařská (Taraxacum mongolicum)

Pampeliška lékařská se vyznačuje čisticími vlastnostmi. Podporuje tvorbu žaludečních šťáv, odbourává z těla cholesterol a toxiny, pomáhá při překyselení žaludku, střev a ledvin. Kromě toho je účinná při chronické únavě, žaludečních potížích či cukrovce.

Brusinka obecná (Vaccinium vitis idaea)

Brusinka se kromě svých dezinfekčních vlastností vyznačuje i podpůrnými účinky na trávicí soustavu a snížení hladiny glukózy v krvi. Je bohatá na antioxidanty, díky kterým pomáhá chránit lidské tělo před volnými radikály a stresem.

Borovice přímořská

Borovice přímořská je silným antioxidantem, který zlepšuje cirkulaci krve, reguluje cholesterol a snižuje množství tuků v krvi. Navíc obsahuje procyanidiny, které podporují tvorbu kolagenu a elastinu.

L-theanin

L-Theanin je volná (bez-proteinu) aminokyselina, která se vyskytuje téměř výhradně v čajovníku (Camellia sp.). Tvoří 1 až 2 procenta hmotnosti suchého čaje a dodává mu jeho charakteristickou „pátou chuť“ (kromě 4 tradičních chutí: sladké, slané, kyselé a hořké). Je velmi účinná při redukci hmotnosti.

Fosfatidylserin

Jedná se o aminophospholipid: typ tuku tvořící 2-10% všech tukových buněk v lidském těle. Nachází se v každé buňce těla. Více než polovina se nachází v mozku. Umožňuje mozku efektivnější metabolizovat glukózu. Omlazuje membránu neuronů.

Umožňuje zvýšení paměti i zlepšení rychlosti paměti. Zlepšuje koncentraci a dodává duševní energii.

Betasitosterol

Betasitosterol snižuje hladinu cholesterolu v krvi tak, že se podobá na cholesterolu a díky tomu se může navazovat na cholesterolové transportéry ve stěnách střev. Používá se i při léčbě prostaty a pomáhá při chronických zánětlivých onemocněních.

  • zlepšuje spalování tuků (absorbuje tuk)
  • potlačuje chuť k jídlu
  • podporuje lipolýzu
  • snižuje hladinu lipidů a cholesterolu
  • zvyšuje energii a reguluje metabolismus
  • redukce hmotnosti 2-5 kg za měsíc
  • viditelný účinek do 2 měsíců
  • bez vedlejších účinků

Začněte hubnout s reduXs již dnes

Už Vás nebaví nefungující diety? Nedaří se Vám zhubnout bez jojo efektu? Navzdory Vašemu úsilí se Vám nedaří zhubnout? Je hubnutí pro Vás příliš náročné?