Zdravím všechny, kteří začali číst tuto stránku. Podělím se s Vámi o můj příběh trápení se kvůli nadváze.

Začalo to mým těhotenstvím. Každé bylo úplně bezproblémové, tak jsem stihla přibrat 25 kg. Po porodu a 6-ti měsíčním kojení se má váha „ustálila“ na 80 kg při výšce 160 cm. Nevím, zda to bylo nástupem do práce, ale nějak jsem zhubla na 72 kg. Potom antikoncepce (zjistila jsem, že hormony mi škodí), druhé těhotenství, zničená funkce štítné žlázy… váha zůstala na 110 kg. ( Nevyrostla jsem ☺ ).

A naráz v nové práci jsem se dozvěděla nepříjemnou „pomluvu“ od mého kolegy na mně. No nebylo mi to jedno, i jsem si poplakala, ale začala jsem se na můj „problém“  dívat jeho očima – a měl pravdu. Potom se mě druhý kolega zeptal, proč mám deprese a nevím už, jak dlouho jsme si o tom povídali – dal mi číslo na ReduXs.

S velkou nedůvěrou ve výrobek, v sebe a s nevůlí, jsem si objednala 1 balení. Užívala jsem ho ráno nalačno, pila hodně vody, úvodní bolestí hlavy a nevolností jsem se nedala odradit a po pátém dni jsem už frčela jako předtím. A div se světe – po dvou týdnech užívaní mi najednou začaly padat kalhoty, na pásku jsem si udělala dírky vzad, moje nálada byla pozitivní, usmívala jsem se, protože jsem zhubla 4 kg !

ReduXs užívám už 3. měsíc – zhubla jsem 17 kg. Začala jsem dobrovolně cvičit (nechápu to ☺). Nejím sladké – přirozeně přišlo i to – a to jsem díky sladkému do teď žila. Můj vnitřní tuk se zredukoval o 5 %, endokrinolog je spokojený (snížil mi tabletky), místo těžkých a tlustých nohou mám křídla a… zářím. Jdu dál, protože moje vysněná váha je ještě daleko, ale už vím, že je to doma. Dnes si už věřím a jsem na sebe pyšná, mám se ráda a už se nechci vrátit zpět. 17 let jsem si myslela, že už nemám šanci, ale zjistila jsem, že jsem tu, že si to zasloužím a mám na to. A proto držím palce i Vám – stojí to zato!

  • Pozor! Tento příběh je skutečný a veškeré informace výše uvedené včetně fotografií jsou výlučným vlastnictvím společnosti a proto jakékoliv kopírování a používání není povoleno bez písemného souhlasu společnosti Bio Expedit GmbH. V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat na: info@reduxs.cz