Ahoj všechny maminky a  holky, co se snaží nebo chtějí zhubnout……..

chtěla bych se s Vámi podělit o můj osobní příběh hubnutí s Reduxs. Proč? Protože myslím, že osud jako já má mnoho maminek a tímto příběhem bych jim chtěla dodat odvahu alespoň to zkusit, protože já to zkusila a funguje to.I když mi asi mnoho z Vás neuvěří a řekne si, jako já, když jsem viděla jakékoli produkty na hubnutí a fotografie pod ním, že je to určitě nějaký podvrh:-).

Každá dívka se chce svému klukovi líbit, i já jsem moc chtěla, pečovala o sebe, líbila se sama sobě, vyhledávala společnost. Pak se Vám narodí miminko a vše se točí jen kolem něj a vlastně na sebe úplně zapomenete a nejen na sebe…. Nějaká kila zhubnete samovolně, ale já se už na svoji původní váhu nedostala, měla jsem 10kg navíc a nějak jsem to neřešila. Svému manželovi jsem se pořád líbila i tak a tak mě to nějak netrápilo. Vlastně jsem mu za to dnes s odstupem času moc vděčná a děkuji mu, že mě měl rád takovou, jaká jsem byla a přitom mi to nepřipadalo vůbec divné. Pak přišlo druhé miminko, přibyla další kila a po porodu mi další zůstala navrch. Ale bohužel jsem to opět neřešila. Se dvěma dětmi přibylo více starostí, rodinné problémy, deprese řešené jídlem, dojídání po dětech,  a když usnuly tak jsem teprve začínala jíst já. Byla jsem jako neřízená střela a tak postupně přibylo 20 kg nadváhy, v porovnání se svatebním dnem, tedy za 10 let 🙁

Nejhorší bylo, že jsem si vůbec neuvědomovala, jak jsem tlustá, brala jsem to jako standart matky po dvou dětech. Zároveň jsem nechtěla chodit do společnosti, protože jsem se za sebe styděla, před kamarády a pak už i manželem, který mě prosil, ať už ze sebou něco udělám, protože už to hraničilo i se zdravotními problémy. Na začátku listopadu jsem si objednala Reduxs a začala jej užívat, a samozřejmě k němu i pomalu a postupně  začala cvičit, skoro úplně omezila sladkosti  a najednou jsem začala hubnout. Reduxs se po 4 měsíce stal mým životním stylem, přítelem a za pomocí něj jsem zhubla o neuvěřitelných 20 kg, viz mé foto, a ujišťuji Vás, že to není žádný podvrh:-).

Chtěla bych Vám říci, že Reduxs funguje, ale je to hlavně o Vás. Chtít se zase líbit sama sobě a lidem kolem Vás, které milujete a na kterých Vám nejvíce záleží. Nenechte ten váhový Standart matky po dětech jen tak být a zkuste to jako já a uvidíte, že to zvládnete, bojujte sama za sebe a vyhrajte nad sebou:-)

Moc držím palce Iva.

* Pozor! Tento příběh je skutečný a veškeré informace výše uvedené včetně fotografií jsou výlučným vlastnictvím společnosti a proto jakékoliv kopírování a používání není povoleno bez písemného souhlasu společnosti Bio Expedit GmbH. V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat na: info@reduxs.cz