Nikdy jsem nevěřila na zázračnou tabletku na hubnutí. Ale věčný boj s dietami mě už jaksi přemluvil to vyzkoušet. Známý v práci mi o reduXs povídal vícekrát, ale vždy jsem mu odpověděla, že stačí jíst a nežrat. Ale dokázat jsem to už neuměla. Tak sem mu řekla, že to tedy vyzkouším, a nelituji ?
První den jsem byla po ochutnávce vín, a po tabletce mi bylo velmi zle. Bylo to jako po trojnásobné opici, a to jsem toho velmi nevypila. Točení hlavy, zpomalené reakce a únava, no dost zlé. Chtěla jsem s tím hned přestat (ale nevzdala jsem to).
Druhý den nebyl o nic lepší, i jsem se bála sednout si za volant. Ale na jídlo jsem už ani nepomyslela, měla jsem jen velkou žízeň.
Třetí až sedmý den to bylo den ze dne lepší. Ale návaly tepla a chladu se objevovaly. Ale po cca týdnu to skončilo a všechno bylo úplně v pohodě:) Bylo dost nepříjemné potit se i v krátkém rukávu, když kolegové nosily svetry. A za hodinu jsem si musela dát svetr i já, protože mi byla zima ?  Ale další užívání bylo a je už bez jakýchkoli problémů.

Za 55 dní jsem zhubla 15,2 kg a stále to jde dolů a cítím se perfektně, cítím se fit:)
Je pravda, že jím jen dva-tři krát denně ale stačí mi to, protože konečně jsem se naučila pít vodu a dodržovat pitný režim….A hodně se pohybuji, zumba, kolo, procházky se psem atd. Ze začátku jsem se bála si dát večer s přítelem vínko, ale nyní vím, že to v rozumném množství nedělá problém. Cítím se zdravě a plná energie.

A na závěr, tato tabletka dělá zázraky ne v tom, že nic neděláte a zhubnete. Ale podle sebe, že ta tabletka Vás jaksi navnadí na zdravou stravu a pohyb.

  • Pozor! Tento příběh je skutečný a veškeré informace výše uvedené včetně fotografií jsou výlučným vlastnictvím společnosti a proto jakékoliv kopírování a používání není povoleno bez písemného souhlasu společnosti Bio Expedit GmbH. V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat na: info@reduxs.cz