Začal jsem užívat Reduxs, protože jsem nebyl spokojený s tukem na břiše. I přesto, že cvičím už dvacet let, neuměl jsem se ho zbavit. Za šest týdnů jsem se měl ženit a potřeboval jsem se na tento důležitý krok v mém životě připravit. Vyzkoušel jsem jakékoliv jiné spalovače tuku. Při nich jsem však pociťoval mnoho vedlejších účinků z chemických přípravků. Pozitivních účinků bylo přitom velmi málo.

Líbí se mi, že ReduXs je kompletně z přírodních ingrediencí. Je pravda, že jsem zpočátku vedlejší účinky částečně cítil, ale ty byly způsobeny detoxikačním procesem.

První dny jsem měl slabý průjem a bolest hlavy. Podle doporučení na balení jsem však pil hodně vody a bolest hlavy se vytratila.

Po uplynutí několika dnů jsem se cítil výborně, plný energie a pozitivní nálady.

Co však bylo nejzajímavější? Po pár týdnech jsem si všiml, že ztrácím tuk na místech, kde se mi to roky nedařilo.

Můj opasek byl najednou příliš velký, tak jsem na něm udělal další dírku. Po pár týdnech jsem musel udělat další.

S ReduXs budu určitě pokračovat, abych si svoji váhu udržel. Na závěr chci ReduXs doporučit každému, kdo bojuje s vlastním tukem.

Roman (věk 40)

  • Pozor! Tento příběh je skutečný a veškeré informace výše uvedené včetně fotografií jsou výlučným vlastnictvím společnosti a proto jakékoliv kopírování a používání není povoleno bez písemného souhlasu společnosti Bio Expedit GmbH. V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat na: info@reduxs.cz